Catering
Cariere
Contacte

Cariere

  • Apreciem și încurajăm contribuția fiecărui angajat.
  • Suntem pregătiți să depunem eforturi în activitatea fiecărui angajat pentru a crește calitatea astfel încât să avem o eficiență maximă și o dezvoltarea durabilă.
  • Vrei să lucrezi cu o echipă de profesioniști într-o companie mare în creștere?
  • Vrei să dobândești aptitudini în domeniul producției și furnizării de mâncare?
  • Ești energic și entuziast?
  • Casier

  • Curier-Livrator

  • Operator Call-Center

Suntem o echipă tânără, pozitivă, bine pregătită și orientată către succes. Dacă simți că rezonezi cu valorile noastre, te așteptăm să aplici pentru poziția de Operator Casier.

ATRIBUȚII PRINCIPALE:

  • Preluarea comenzilor automat de la Call-Center;
  • Gestionarea comenzilor către bucătari și curieri-livratori;
  • Repartizarea comenzilor cu plată la destinație prin numerar sau POS către curierii-livratori;
  • Efectuează toate operațiunile de predare-primire a banilor în numerar la și de la curierii-livratori;
  • Primește și verifică numerarul din casă la preluarea și predarea schimbului de tură.

PROFIL CANDIDAT:

  • Excelente abilități de comunicare și relaționare interumană;
  • Dorința de a învăța;
  • Experiența anterioară în domeniu constituie avantaj
  • Orientare către client;
  • Comportament etic și aderare la valorile companiei;
  • Atitudine pozitivă, proactivitate.

1 5
1 5
1 5
Acest produs este disponibil doar la punctul de livrare Trandafirilor 1. Doriti sa schimbati punctul de livrare ?
Some test msg.
Adresa introdusă nu este validă
Punctul de livrare nu poate fi selectat, din cauza ca urmatoarele produse nu sunt disponibile:
Livrare nu este disponibila pentru adresa selectata
Restaurant apropiat
Pentru a determina automat adresa, vă rugăm să activați geolocalizarea pe dispozitivul dvs.

Tip comandă