fbpx
Карьера
Контакты

Карьера

  • Apreciem și încurajăm contribuția fiecărui angajat.
  • Suntem pregătiți să depunem eforturi în activitatea fiecărui angajat pentru a crește calitatea astfel încât să avem o eficiență maximă și o dezvoltarea durabilă.
  • Vrei să lucrezi cu o echipă de profesioniști într-o companie mare în creștere?
  • Vrei să dobândești aptitudini în domeniul producției și furnizării de mâncare?
  • Ești energic și entuziast?
  • Bucătar/Ajutor-Bucătar

  • Operator-Casier

  • Curier-Livrator

Suntem o echipă tânără, pozitivă, bine pregătită și orientată către succes. Dacă simți că rezonezi cu valorile noastre, te așteptăm să aplici pentru poziția de Operator Casier.

ATRIBUȚII PRINCIPALE:

  • Prepară și asamblează produsele finale  cu respectarea rețetelor și a timpilor de pregătire;
  • Respectă standardele de calitate ale produselor finale;
  • Pregătește ingredientele necesare umpluturilor;
  • Participă la întocmirea necesarelor de materii prime;
  • Asigură păstrarea în condiții optime a materiilor prime;
  • Utilizează cu simț de răspundere utilajele și ustensilele din bucatărie;
  • Recoltează probe din meniu și le păstrează conform prevederilor legale;
  • Respectă regulile de igienă și procedurile de la locul de muncă;
  • Are un ritm de lucru susținut pentru a realiza comenzile în condiții optime.

PROFIL CANDIDAT:

  • Cu sau fără experiență;
  • Calificarea în meseria de bucătar constinuie un avantaj;
  • Cunoștinte legate de modul de preparare a produselor, ingrediente, condiții de păstrare etc.
  • Seriozitate, simț de răspundere;
  • Dorința de a învăța și de a se perfecționa continuu;
  • Capacitatea de a pastra un ritm de lucru sustinut;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Abilități de comunicare și relaționare interumană;
  • Comportament neconflictual și capacitatea de e evita situațiile care pot genera conflicte;
  • Comportament etic și aderare la valorile companiei;
  • Atitudine pozitivă, proactivitate.

ПОДАТЬ ЗАЯВКУ СЕЙЧАС
1 5
1 5
1 5
warning
Самовывоз из "Topaz" не доступен, извините за неудобства.
Этот продукт доступен только в точке доставки Trandafirilor 1. Хотите поменять точку доставки ?
Some test msg.
Указанный адрес не действителен
Точка доставки не может быть выбрана, так как следующие продукты не доступны:
Доставка не доступна для выбранного адреса
Ближайший ресторан
Для автоматического определение адреса, пожалуйста включите геолокацию на вашем устройстве.

Тип заказа